Domestos pre školy - postup ku hlasovaniu

Aj tohto roku sa naša materská škola zapojila do súťaže Domestos pre školy. Splnili sme už prvú úlohu z piatich, ktorá znela Päť hygienických pravidiel, a jej fotodokumentácia je zverejnená na stránke www.domestospreskoly.sk, kde za ňu môžete hlasovať. Ako?

K hlasovaniu je potrebná registrácia na stránke www.domestospreskoly.sk

1. na pravej strane je záložka "pre rodičov", na ktorú je potrebné kliknúť
  2. vybrať možnosť "zaregistrovať sa"
  3. vyplniť aktuálny mail, meno, priezvisko, heslo, odkliknúť súhlas s pravidlami a políčko "niesom robot"
  4. následne Vám príde do Vášho emailu potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť na slovíčku "tu"
  5. potom opäť v záložke "pre rodičov" vybrať možnosť "prihlásiť sa" (vyplniť email + zaregistrované heslo)
  6. v záložke "môj profil" vybrať "obľúbenú školu" - tu potvrdiť cirkevnú materskú školu bl. Imeldy ako obľúbenú (tento krok Vám uľahčí hlasovanie, nakoľko Vám následne pri každej aktivite ukáže vždy ako prvú našu škôlku) a potvrdiť na tlačidle "pridať"
  7. napokon hlasovať za školu v 1.aktivite (aktivít bude 5 a všetky budeme postupne plniť) tak, že kliknete na fotku a dáte "pridať bod"

Stále aktuálne zostáva aj zbieranie bločkov, na ktorých sú výrobky domestos (na samotnom bločku môžu byť aj iné výrobky), ktoré môžete vložiť do obálky umiestnenej na nástenke.

V mene našich (Vašich) detí Vám ďakujeme za Váš čas a trpezlivosť!