• Domestos pre škol(k)y

Milí naši rodičia!

Ako aj po minulé roky, aj tohto roku sme sa zapojili do projektu

„Domestos pre školy“,

ktorú organizuje UNILEVER ČR, spol. s.r.o.

Ako to funguje?

Detičky (spolu s pani učiteľkami) budú plniť súťažné aktivity na tému „Zlepšenie hygienických návykov detí“ a tým získa naša materská škola body, za ktoré, ak ich budeme mať dosť, môžeme získať peknú finančnú odmenu.

Ako nám ale viete pomôcť VY?

1. Je to jednoduché. Navštívte stránku www.domestospreskoly.sk a zaregistrujte sa ako hlasujúci. Registrácia na súťažných stránkach prebieha tak, že hlasujúci do umiestneného registračného formulára pravdivo zadá:
    • Svoju emailovú adresu
    • Zvolí, ktorú materskú školu chce v rámci súťaže sledovať a podporovať (samozrejme CMŠ bl.Imeldy J )
    • Potvrdí svoj súhlas s pravidlami súťaže a následne zvolí ikonu „odoslať“.

Ak naša CMŠ splní súťažnú úlohu, bude Vám automaticky zaslaný email o zahlasovanie v tejto súťaži a tak nám viete pripísať 1bod.

1. Domestos účtenkami

Stačí, ak nám osobne prinesiete doklad o zakúpení produktov Domestos, a o všetko sa už postaráme my. Účtenky môžete ukladať do vyznačenej obálky na chodbe.

Ďakujeme za pomoc a spoluprácu J

• Telesná výchova - trieda Včielok a trieda Sovičiek

Každý piatok o 8,00hod. chodí trieda Včielok a trieda Sovičiek cvičiť do telocvične. Preto Vás prosíme, aby ste svoje ratolesti nosili do škôlky maximálne do 7,45hod., nech sa detičky stihnú spokojne prezliecť. V prípade, že prídete po 8,00hod., môžete nosiť deti do triedy Lienok (PROSÍME ale, aby sa to nezneužívalo, nakoľko sa potom ruší samotné vzdelávanie na triede).

Ďakujeme za pochopenie

• Pokyny k platbám a nástup v pondelok

Súhrn poplatkov a spôsob úhrady nájdete v https://msimeldy.edupage.org/text/?text=text/text7&subpage=1

Úhrady už môžete posielať na príslušné účty - v poznámke, prosím, uveďte meno dieťaťa (v ďalších mesiacoch sa bude používať variabilný symbol, ktorý Vám oznámime začiatkom septembra).

Pri poukazovaní peňazí Vás prosíme o dôslednú kontrolu čísla účtov, keďže stravné sa hradí Gymnáziu sv. Tomáša Akvinského školné sa hradí CMŠ bl. Imeldy. Omylom zaslané peniaze sa nebudú preposielať.

Deti prihlasujeme na stravu automaticky od pondelka 3.9.2018. V prípade, že dieťa v pondelok nenastúpi, dajte nám, prosím, vedieť telefonicky, alebo mailom čím skôr - najneskôr do piatku 31. augusta do 12,00hod.

Je potrebné vypísať aj prihlášku na stravu - bola zaslaná každému emailom. Môžete ju doniesť spolu s vecami vo štvrtok - najneskôr v pondelok pri nástupe do MŠ.

V pondelok je príchod najneskôr do 8,00hod., keďže prvý deň trvá lúčenie dlhšie, zvlášť pri nových deťoch. O 8,30hod. sa vestibul zamyká.

Želáme Vám príjemný zvyšok prázdnin a tešíme sa na stretnutie s Vami v pondelok.

Vedenie CMŠ