• Bohoslužba slova a rozlúčka s predškolákmi

Milí naši rodičia, starí rodičia a priatelia našej materskej školy.

Radi by sme Vás pozvali na bohoslužbu slova pri príležitosti rozlúčky s našimi predškolákmi, ktorá sa bude konať dňa 20.6.2018 o 16,00hod. v Kostole Krista Kráľa. Budúci prváci si môžu doniesť svoje školské tašky, ktoré budú počas bohoslužby posvätené. Potom sa spoločne presunieme na nádvorie pred sochu Panny Márie, kde sa naši predškoláci rozlúčia s materskou školou krátkym programom, na ktorý ste samozrejme všetci srdečne pozvaní.

• Výlet na Alpinku 8.6.2018

Do galérie Výlet na Alpinku 8.6.2018 boli pridané fotografie.

• Prihlasovanie na prázdniny

Milí rodičia,

pripomíname Vám možnosť prihlásiť svoje deti na prázdninovú dochádzku do MŠ.

Termín uzávierky: piatok 22.6., 8.00 hod.

Za CMŠ Monika Kontúrová

• Odhlasovanie stravy

Pokyny k odhlasovaniu stravy detí v šk. roku 2017/2018

Strava sa odhlasuje v materskej škole (nie v GTA) deň vopred do 13:30hod.

-telefonicky - pevná linka 055-6257 129 alebo mobil 09015 948 295

-emailom - msimeldy(zavináč)gmail.com (iba do 12,00hod., keďže neskôr nevieme zabezpečiť sledovanie došlých emailov)

- osobne - zapísaním na lístok na nástenke vo vestibule MŠ

Prosíme Vás, aby ste využívali len uvedené spôsoby - oznámenie triednej učiteľke o neprítomnosti dieťaťa v MŠ nie je odhlásením stravy.

NÁHLE OCHORENIE

Ak sa prejaví choroba u dieťaťa v popoludňajších hodinách, v noci, resp. cez víkend, teda po riadnom termíne odhlásenia, môžete ho MIMORIADNE odhlásiť (iba obed+olovrant) najneskôr v aktuálny deň DO 7,45hod., a to:

- telefonicky na pevnú linku 055-6257 129 (POPZOR - na mobilnom čísle sa rádno neodhlasuje!)

- osobne v MŠ - zápisaním na lístok na nástenke (tiež do 7,45hod.)

PROSÍME VÁS:

• dodržujte čas a spôsob odhlasovania
    • mimoriadne odhlásenie využívajte len výnimočne
    • nežiadajte o mimoriadne odhlásenie dieťaťa v iných prípadoch, ako pri nečakanom ochorení (pretrvávajúce ochorenie, vyšetrenia, cetovanie,...) - dieťa odhlásené nebude.

Ďakujeme Vám za pochopenie a spoluprácu.

Za CMŠ

Monika Kontúrová